Hakkımızda

Aydın'ın Söke ilçesinde 1999 yılında SEMERCİ TİCARET adı altında çalışmalarına başlayan  bugün (Aydın,Söke,Kuşadası,Didim,Selçuk) konumlarına göre faaliyet gösteren 20'i aşkın kadrosuyla profesyonel hizmetler sunmaktayız.

1999 Yılından bu yana Türkiye pazarında hizmet vermekte olan (İklimSa,Profilo Dayanıklı Ev Aletleri,Mondial Motor,Şırlan Doğal Kaynak Suyu,Uğur Derin Dondurucu,Demir Döküm,Samsung,Bizim Gaz vb .Tüm beyaz eşyalar dahil olmak üzere Kurumsal ve Markalaşmış Firmaların Ana Bayiliklerin görevlerini ve bu ürünlerin satışını üstlenmiş bulunmaktayız.

Bu şirketler Denetim ve Muhasebe, Finansal Danışmanlık, Vergi Danışmanlığı, Yönetim Danışmanlığı ve Kurumsal Risk alanlarında hizmet vermektedir.

Amacımız Müşterilerimize En İyi Hizmeti Sunmaktır.

Vizyonumuz, mükemmelliğin belirleyicisi olmaktır. Vizyonumuz, paydaşlarımız tarafından saygı duyulan bir kurum olmamız ile hayat bulmaktadır. Ayrıca misyonumuz;

    İtibarımız, kültürümüz ve farklılığımız nedeniyle, Türkiyenin imrenilen yeteneklerinin birinci tercihi olmak...
    Tüm pazar segmentlerine yönelik geniş kapsamlı, derin ve dünya standartlarında hizmet yelpazemiz nedeniyle müşterilerin birinci tercihi olmak...